Jdi na obsah Jdi na menu

Superbiky od Ferrari

Nyní bych chtěl hovořit o motocyklu Ferrari kterým by byl superbik.Věc se má tak že by mělo jít o motocykl Ferrari a ten by měl být extrémně rychlý.Mělo  by používat motor V4 jako Ducati ovšem s objemem 1000 ccm místo 1100 ccm od Ducati.Motocykl by měl výkon okolo 215 koní a hmotnost smrštěnou na 150 kilo což by si vynutilo použít funkci proti zvedání předního kola zvanou antiwhelie.Motocykly Ferrari by mohli na okruh a byli by zde excelentní a mohli závodit s Ducati,Suzuki,Yamahou nebo Hondou.Ferrari superbiky by byli dobré i na okresce kde by uměli jezdit bezpečně 250 km/h jako je tomu u Hondy Fireblade.Motocykl Ferrari by uměl jezdit rychlostí 320 km/h a zrychloval by na 100 km/h za 2,4 sekundy.Motocykly Ferrari by stáli okolo 1500000,-korun.