Jdi na obsah Jdi na menu

Supersporty s uchycením kol na jedné matici

Nyní bych chtěl hovořit o třech autech v jednom a s koly uchycenými na maticích.Kola s maticemi jsou obvyklá na závodních autech a proto by se mohli dostat i na silniční supersporty.Mohlo by se jednat o Ferrari F8 Tributo,Lamborghini Huracan EVO a Audi R8 V10 Plus.Tyto vozy by tedy byli osazeny koly s maticemi a v pneuservisech by s nimi bylo méně práce kd by stačilo pouze povolit jeden šroub a kolo by byli uvolněno.Této výhody by šlo využít i na okruhu kde by se mohli měnit kola s pneumatikami během 20 sekund za jiná kola.Tedy kola uchycená maticemi by byli jak do vzhledu krásná a jak do použitelnosti a výměně jednoduší.Mít kola s maticemi je prostě dobrá věc a proto by se měli zavést do běžného života majitelů supersportů.