Jdi na obsah Jdi na menu

Závody kabrioletů třech druhů aut v jednom závodě

Nyní bych chtěl hovořit o závodech kabrioletů.Věc se má tak že by mělo závodit na Nurburgringu a to pouze v kabrioletech.Tedy kabrioletů tří druhů tedy kabrioletu u Hothatchů,kabrioletů i supersportů a kabrioletů u SUV.Závody by měli probíhat tak že by se s každým dalším kolem měnili druhy aut,tedy v prvním kole na startu by vystartovali závodníci v supersportech a v druhém kole by se auto transformovalo do kabrioletu Hothatche  a najel jedno kolo a ve třetím kole by se Hothatch transformoval do kabrioletu SUV.A takto by to šlo pořád dokola ve stejném pořadí tedy ve čtvrtém kole by jel opět kabriolet supersport,v pátém hothatch a šestém kole s SUV.Závod by byl nastaven na optimálních 70 kol.Všechny auta by byli transformeři tedy by měli pohon koly samotnými a opět by vyhrál jen ten nejlepší a nejvšestrannější závodník.Závodit bych mohl já,kamarádi nebo závodníci z GT3 nebo Formule 1.Supersporty by mohli jed na rovince okolo 250 km/h,hothatche by mohli na rovince jed 200 km/h a SUV by mohli jed na rovince okolo 190 km/h.U supersportů by mohlo jít o nové faceliftované Audi R8,Hothatch by mohla být Honda Civic Type R a SUV by mohl být Range Rover Evoque.Na obrázku je Škoda Sunroq.