Jdi na obsah Jdi na menu

Závody nového tisíciletí s Formuli 1,supersporty a speciály z Le mans v jednom závodě

Nyní bych chtěl hovořit o okruhových závodech nového tisíciletí.Věc se má tak že by měli existovat závody ve třech stupních.První stupeň by byli závody v monopostu F1 a to jen na jedno kolo,další by byli závody v supersportech a to v druhém kole po Formuli 1,a ve třetím kole by to byl závod se speciály Le mans.Tedy takto by se pořád měnili auta tedy každé kolo za jiné a celkem by měl tento závod například 70 kol a těchto 70 kol by se každé kolo střídali auta a byli to tedy transformeři.Tedy nebylo by potřeba žádné palivo a pohonem by byli kola samotná.Všechny typy vozů ať už F1,supersporty nebo speciály z Le mans by měli stejný výkon a tak by se na stupně vítězů dostali jen opravdu nejlepší řidiči s rychlými adaptačními schopnostmi a schopností řídit vše co patří na okruh.Tedy auta by se transformovali za 1 sekundu tedy by transformace na okruhu ničemu nevadila a byla bezpečná.Jednalo by se o závod transformerů tedy ne vozů vyrobených ve fabrikách se spalovacími motory.Závod by měl probíhat na Nurburgringu což je okruh který vyzkouší každého řidiče a každé auto a je nutné ho znát pro nejrychlejší čas a pro případnou jezdcovu výhru.