Jdi na obsah Jdi na menu

Závody ve vzduchu mezi Hondou Fireblade a Yamahou R1 M1

Nyní bych chtěl hovořit o sprintech mezi motocykly a to mezi Hondou 1000 RR Fireblade a Yamahou R1 M1.Tyto motocykly by viseli jeden metr nad zemí a mohli akcelerovat na 100 km/h za 2,5 sekundy stejně jako u konvenčních variant těchto motorek.Superbiky by byli váhově podobní a tak by nebylo jasné kdo by vyhrál protože by měli stejnou hmotu a takém hmotnost a mohli dosahovat stejných výkonů.Těžko říci kdo by vyhrál a tak by se muselo počkat na to až se proti sobě postaví ve sprintu ve vzduchu.Oba motocykly by viseli ve vzduchu a čekali až tam skočí zelená.Oba motocykly by sprintovali bez jezdců tedy motorky sami.Vítěz by si získal respekt a závody by byli sledovány na rovinkách okruhů kde by byli diváci na tribunách podél těchto rovinek.Motorky by jezdili zadarmo tedy bez nákladů na benzín kdy by se motorky vznášeli a pohybovali se pouze ve vzduchu.Majitel motorky by mohl motorku ovládat tak že by jí řekl aby slétla dolu a až by slétla tak by na ní mohl sám odjed.